• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Ec Manchester
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Ec Manchester


Adres; Boulton House, 17- 21 Chorlton Street, Manchester, M2 3HY, UK

Ec Manchester, şehrin kalbinde, tren istasyonuna birkaç dakikalık uzaklıktadır. Sınıflar maksimum 15 kişilik, yaş sınırı ise minimum 16'dır. Öğrencilerine özel çalışma alanı olanağı da tanıyan okulda teknolojik imkanlar dahilinde pek çok yenilik de mevcuttur.

EC Manchester dil okulunda genel İngilizce, Cambridge ve IELTS sınavlarına hazırlık dersleri, iş İngilizcesi ve birebir yapılan dersler mevcuttur. Dil Okulu müfredatında yer alan İngilizce dil kurslarına ek olarak öğrencilerin boş zamanları için spor müsabakaları, pub geceleri, sinema akşamları gibi aktiviteler ile Liverpool, Birmingham ve Londra gibi önemli şehirlere haftasonu gezileri düzenlenmektedir.


Manchester havaalanına 190 direk uçuş vardır, şehre ulaşmak oldukça kolaydır. Manchester Kuzey Batı'ya açılan turistik bir kapı gibidir. Yirminci yüzyıl müziğine katkısı ile bilinen ve iki ikonik futbol takımına ev sahipkiği yapan Manchester'da İngilizce öğrenmenin ayrıcalığı yaşayın. Manchester alışverişin, renkli gece hayatının ve sizi meşgul edecek birçok sanat ve kültür etkinliği ile size fazlası ile deneyim kazandıracaktır.
 

Sunulan Programlar

-Genel İngilizce Kursları

-Sınav Hazırlık Kursları: IELTS, Cambridge (FCE, CAE)

-Profesyoneller için İngilizce Kursları: Business English, One-to-One

Sosyal Etkinlikler

Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler, Spor faaliyetleri, The Lowry, Imperial War Museum North, Manchester ARt Gallery, University of Manchester, Trafford Centre, Man. Utd ve City maçları, Afflecks Palace, Curry Mile, Canal Street.

Konaklama

Ec Manchester, aile yanı konaklama seçeneğinde aileler okul tarafından özenle seçilen ve okulla beraber yıllardır çalışan profesyonel ailelerden seçilmektedir. Tüm çarşaf, havlu, yastık gibi materyaller ev sahibi tarafından verilebilmektedir. Tek kişilik veya çift kişilik odaları mevcuttur. Yarım pansiyon ya da kahvaltı+yatak seçenekleri vardır.
-Aileler, okula 20-50 dakika arası mesafededir.
-Yurt konaklama seçeneğinde tek kişilik veya paylaşımlı odalarda, kişiye özel tuvalet-banyo seçenekleri vardır. 2 çeşit yurt bulunmaktadır. Bunlar; Liberty Point Residence, Vita Studio Apartments.


 


 


 

YAPILAN YORUMLAR (0)