• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Ces London
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Ces London


Londra tarihi ile heyecan verici yapılacak pekçok şeyle dolu. İngilizce eğitim alırken burda yapacağını ve yaşayacağınız seçenekler çok fazla. İngiltere'de ki en tanınmış İngilizce dil okullarından biri ve Londra'da ki Language Travel Magazine 'Star Award'a aday gösterilen ve bununla ödüllendirilen tek okul olarak, Ces olanakları oldukça başarılı. Sosyal ve etkinlik programları Ces deneyiminin çok önemli bir parçasıdır. İngilizcenizi geliştirirken birlikte yaşadığınız insanlar ve kültür hakkında bilgi sahibi olmanızda size birçok açıdan fayda sağlayacaktır.


Sunulan Programlar

-General English

-İntensive English

-Business English

-IELTS Prep

-Camridge Exam

-Youth Programs

-Teacher Training

-One- to -one

-English +

-Kombine

-Special Group Courses


Konaklama Türleri  ;

-Aile yanında

-Öğrenci Rezidansları

-Hotel


Ces London İmkanları

okulun belirttiğimiz imkanlar dışında; Kışın 11, yazın ise 22 derslik, projeksiyona sahip birçok sınıf, ortalama 10 öğrenciden oluşan derslikler, haftanın beş günü açık bireysel çalışma odası ve kütüphane, ücretsiz Wi-Fi, bilgisayar odası, oyunlarla donatılmış öğrenci odası, üniversite yerleştirme servisi olanaklarını öğrencilerine sunmaktadır.

Avrupa'nın en saygın dil okullarından biri olan CES, profesyonelce çalışan personeli ile uluslararası bir üne sahiptir. İngiltere ve İrlanda'daki tüm öğretmenler, öğretmenlik için gerekli olan tüm sertifikalara ve niteliklere sahiptirler. Öğretmenler, deneyimlerinin yanı sıra öğrencilere dersi coşkulu ve etkin bir biçimde anlatmak için yeterli donanımlara sahiptir.


CES London Dil Okulu'nda alacağınız süre boyunca oluşacak tüm eğitim fiyatı ve maliyetleri için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

YAPILAN YORUMLAR (0)