• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Ces Edinburgh
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Ces Edinburgh


Uygun fiyatlı ve canlı bir sosyal manzaraya sahip olan mükemmel bir öğrenci şehrinin merkezinde bulunan CES Edinburgh’da dil eğitimi almak istemez misiniz ?

Neden Ces Edinburgh ?

CES Edinburgh şehrin kalbinde, mağazalar, restorantlar ve kültürel cazibelerden sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Princes Street’in hemen batısında yer alır. Scotland’ın insanları hakkında daha fazlasını öğrenmenin en iyi yolarından biri aile yanında konaklamayı seçmektedir. Aile hayatı resmiyet dışıdır ve kişiler samimi karşılar, dost canlısı ve konuşkanlardır. Bu nedenle İngilizce pratik yapmak için çok fazla fırsata sahip olursunuz. Scotland’ın başkenti Edinburgh ortaçağa özgü bir eski şehre ve bahçeleri büyüleyici binaları ile şık bir Georgian yeni şehre sahiptir.

 

Okulda 13 modern derslik, bahçe ve dinlenme alanları bulunmakta. Sınıflar çoğunlukla 9 kişiliktir. Genel İngilizce dışında iş İngilizcesi ve IELTS hazırlık gibi kurs programları uygulanır. Konaklama için aile yanı ya da yurt tercih edilebilir. Aileler okula 40 dakika toplu taşımaya 20 dakika uzaklıktadır. Yurt ise okula 20 dakika yürüme mesafesindedir. Okul Edinburgh merkezinde bulunmaktadır ve İngiltere’nin en popüler okullardan biridir. Ayrıca sizin gibi uluslararası öğrencilere İngilizce eğitiminde uzmanlaşmış ve 1976 yılından beri hizmet vermektedir

CES Edinburgh, Edinburgh'un tam merkezinde yer almaktadır; böylece öğrenciler, İngilizcelerini geliştirirken Edinburgh'un güzelliğini keşfedebilir. Edinburgh canlı bir üniversite şehridir ve öğrenciler zamanlarının çoğunu dinamik ve heyecan verici bir ortamda yaşayarak ve öğrenerek geçirirler. Londra'dan sonra Birleşik Krallık'taki en popüler ikinci turizm merkezidir. Kale ve ortaçağdan kalma Eski Şehir gibi şehrin birçok bölgesi UNESCO tarafından listelenmiştir. Ağustos'taki Edinburgh Festivali ve Edinburgh Fringe Festivalleri gibi sanat festivalleriyle ünlüdür. Nispeten küçük bir şehir olarak, Edinburgh'daki her şey sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

 

 

YAPILAN YORUMLAR (0)