• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
  • Bilgi İstek Formu
Yurt Dışında Eğitim Almak

Yurt Dışında Eğitim Almak


Yurt dışında eğitim almak hayaline sahip ya da sahip olmuş ciddi oranda pek çok kişi vardır. Şimdi gelin hayallerinize giden bu yolda cesaret ve kararlığınızın size kazandıracağını hayal edin ! Edufix İnternational olarak işte tam da bu hayalleriniz için eğitim danışmanlığı yapmaktan, ideallerini gerçekleştiren yüzlerce bireye destek olmaktan çok mutluyuz. Sizde onlardan biri olabilir, geleceğinizi teminat altına alabilirsiniz. Yurt dışında eğitim almak bana ne katacak ? Yurt dışında nasıl eğitim alabilirim? Yurtdışında eğitim aldığım süre içerisinde para kazanabilir miyim? Yurt dışında eğitim pahalıdır diyen kim ? Sizler için kaleme aldığım içerikte bu sorulara cevap yazıp, yurt dışında eğitim pahalıdır diyen kişiyi buldum :)

Yurt Dışında Eğitim Almanın Avantajları

Hayalerinize giden bu yolda iç sesiniz ve dış sesiniz bu soruyu birbirine sürekli sorar. Dünyanın en görkemli şehirlerini düşünün daha detaya girelim bu görkemli şehirlerin bir de kampüslerini düşünün, farklı kültürler, farklı etkinlikler, farklı bir dil öğrenme hemde o dile sahip insanlarla pratik yaparak. Bitti mi? Tabi ki bitmedi. Yurt dışında eğitim almak ile size katacağı her başlığı ayrı ayrı bloğumuzda farklı içeriklerde okuyabilirsiniz. Edufix İnternational olarak amaçlarınıza uygun kişiselleştirdiğimiz programlar hazırlamakta ve size bu doğrultuda alternatifler sunmaktayız. Yurt dışında aldığınız bu eğitim, staj ya da yüksek lisans sonrası kazandığınız bu deneyim ve tecrübeler kendi ülkenizde referans konusunda sizi birden fazla adım öne çıkaracaktır. Dünyaya bakış açınız değişecek ve farklı bir bakış açısına sahip olacaksınız. Çünkü; yerinde yaşayarak etkileşim beraberinde hiç şüphesiz değişim getirir. Edinmiş olduğunuz arkadaşlıklar ve akademik çevre aracılığı ile gelecekte mesleki anlamda karşılacağınız herhangi bir soruna karşı çözüm bulma noktasında size hız kazandıracaktır. Hem uluslararası şirketlerde hem de kendi ülkelnizde daha çok iş ve daha yüksek maaş elde etme imkanı bulacaksınız.

Yurt Dışında Nasıl Eğitim Alabilirim

EduFix International olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere eğitim alabileceğiniz birden fazla okul arasından en uygun okul ve ülkeyi belirlemekteyiz. Takdir edersiniz ki bilmediğiniz bir yolda gözünüz kapalı seyir halinde bulunmanız kaza riski doğurur. Ancak bilmediğiniz bir yolda güvenebileceğiniz doğru yönlendirmeler ile hareket edebilirsiniz. Biz Edufix İnternational Egitim Danışmanlığı ideallerinizi gerçekleştireceğiniz bu yolda gereken tüm desteği size vermekte sizlerin başarılı referansları ile ilerlemekteyiz. Yurt dışında eğitim almak konusunda bizi Beşiktaş ayrıca Kadıköy şubemizde ziyaret edebilir ve aklınıza takılan tüm soruları detayları ile konuşabiliriz.

Yurt Dışında Eğitim Aldığım Süre İçerisinde Para Kazanabilir miyim?

Eğitim alma sürecinde ya da eğitim alma sürecinden sonra seçtiğiniz ülke ve okula göre çalışma sürenizin başlama tarihi, şartları değişmektedir.


Yurt Dışında Eğitim Almak Pahalı mı ?

Sizler için yazmış olduğum bu içeriği keyifle okuduğunuzu ve bu yolda ki kararınıza katkı sağlayacağını düşünüyorum. Yurt dışına para harcama, yazık onca paraya, yurt dışında eğitim çok pahalı gibi söylemlerde bulunan hayallerimizi yok etmeye çalışan o kişi önyargılar. Neden mi ? Yurt dışında okumanın yolu emin olun çok zengin olmaktan geçmiyor. Size yurt dışında okumak bazı durumlarda Türkiye'den daha ucuz desem ! Örneğin kaydınızı 1 yıl dondurarak dil eğitiminizi yurt dışında, Türkiye’de özel bir üniversitenin hazırlık sınıfında okuyacağınız fiyattan daha ucuza alabilir ve mükemmel bir İngilizce ile okulunuza direk 1. sınıftan devam edebilirsiniz.

Yurt dışında eğitim almak için kampanya ve promosyonlar hakkında bizimle iletişime geçin.


 


 

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç