• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Yurtdışı Dil Okulu | Malta'da Dil Eğitimi
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Yurtdışı Dil Okulu | Malta'da Dil Eğitimi


Sundukları olanaklar sayesinde Malta'da dil eğitimi alan öğrenciler tatil gibi bir eğitim süreci yaşamaktadır. İtalya'nın güneyinde küçük ve şirin bir ada olan Malta, yurtdışında İngilizce dil eğitimi denildiğinde ülkemizde ilk akla gelen birkaç ülkeden biridir. Özellikle Schengen vize bölgesine geçtikten sonra çok sayıda öğrenci Malta’da İngilizce dil eğitimi almayı tercih etmektedir. Yurtdışı eğitim destinasyonları arasında ülkemize yakınlığı, diğer alternatif ülkelerle karşılaştırıldığında uygun fiyatlı İngilizce dil okulu seçenekleri ve sıcak iklimi ile Malta yurtdışı dil eğitimi düşünenlerin tercihlerinden biri olmaktadır.

Malta'da Dil Eğitimi Almak

Alternatif paket programlar ile hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla Malta’da eğitim almanız mümkündür. Her şeyin dahil olduğu 4-8-12-24 haftalık paket programlar dahilinde İngilizce eğitim, kayıt ücretleri, kurs materyalleri, konaklama, uçak bileti, havalimanı transferi ve wi-fi için tek bir ücret ödeyerek eğitim alabilirsiniz. Kış döneminde Türk öğrenci sayısının da az olmasını fırsata çevirerek hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla Malta’da dil eğitimi alabilir ve Malta’ya ait farklı kültürleri tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Malta'da Dil Okulu Programları

-Genel İngilizce
-Akademik İngilizce
-İş İngilizcesi
-Sınav İngilizcesi
-Özel ders
-Yaz Kampları gibi farklı İngilizce programlarına katılabilirsiniz.

                                        

Dil okullarının kontrolünde isteğinize göre tercih edebileceğiniz farklı konaklama seçenekleriyle alacağınız dil eğitimiyle sıkıcı ders çalışma yöntemlerini bir kenara bırakacaksınız. Malta dil okulları, ulusal bir akreditasyon programına göre hareket ederler. Birçok dil okul, uluslararası üne sahip zincir eğitim kurumlarının şubesi olarak faaliyet gösterir. Malta dil okullarının kalitesinden kesinlikle memnun kalacaksınız. Ülkemize yakınlığı nedeniyle hem seyahat süresi kısadır hem de uçak ücretleri ekonomiktir. Malta Dil Okulu ve konaklama fiyatları diğer ülkelere kıyasla çok daha uygundur. Malta, İngilizce konuşulan diğer ülkelerle kıyaslandığında her zaman en ekonomik seçenek olarak karşımıza çıkar.

Neden Malta Dil Okulları?

Malta’nın resmi dili aynı zamanda ingilizce'dir. Bu sebeple günlük hayatınızda İngilizceyi anadili olarak konuşan yerli halkla bolca pratik yaparak Malta'da dil eğitimi deneyiminizi en üst düzeye çıkaracaksınız. Türkiye’ye sadece 2.5 saat uzaklıkta olması, haftanın her günü uçuş bulunması ve vize almanın kolaylığı da Malta adası dil okulları seçimini cazip kılıyor.

 

YAPILAN YORUMLAR (0)