• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Yurtdışı Dil OkullarI | Avustralya'da Dil Eğitimi
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Yurtdışı Dil OkullarI | Avustralya'da Dil Eğitimi


Avustralya’da dil eğitimi almayı düşünenlerin en çok tercih ettiği şehirler Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth ve Gold Coast’tur. Avustralya'da İngilizce dil eğitimi programları, Genel İngilizce, Akademik Amaçlı İngilizce, Bilgisayar, İşletme ve Uygulamalı Bilimler alanları için Özel Amaçlı İngilizce, Lise Hazırlık, Cambridge Certificate of Proficiency , IELTS ve TOEFL gibi uluslararası sınavlara hazırlık gibi programlar yürütülmektedir. Genel İngilizce becerilerinin yanı sıra, İş İngilizcesi (hukuk, işletme, mühendislik, yöneticilik vb), telaffuz, sinema, tiyatro, havacılık İngilizcesi vb. gibi dersler de verilmektedir.

Neden Avustralya’da Dil Okulu?

Avustralya Dünya’nın en yaşanılabilir, suç oranı en düşük ve en güvenli ülkelerinden biridir. Avustralya harika iklimi, doğal güzellikleri, sıcak kanlı insanları ve düşük yaşam giderleri ile öğrencilerin en kolay uyum sağladığı ülkelerden biridir. Avustralya’da eğitim alan öğrencilerin bir çok kültürü bir arada tanıma şansı vardır. Öğrencilerin eğitim gördükleri süre içerisinde, çalışma olanakları da vardır. Part-time çalışma izni ile öğrenciler hem okuyup hem çalışarak yaşam giderlerine katkı sağlayabilir. Avustralya, Dünya’nın eğitim standartları en yüksek ülkeleri arasındadır. Avustralya kanunları yabancı öğrencilere sunulan kursların yüksek standartta olmasını temin eder ve kurs ücretlerini garanti altında tutar. Yabancı öğrencilere yönelik kursların mutlaka onaylı ve kayıtlı olmaları gerekmektedir.

Avustralya'da Dil Eğitimi Almak

Hangi amaçla olursa olsun Avustralya'da dil eğitimi almak için kendinize uygun bir program bulabilirsiniz. Sosyal ve akademik amaçlarla veya çalışma hayatı için İngilizce öğrenilebilir.

Dil okulları bünyesinde sunulan program seçeneklerinden bazıları
Genel ve Akademik İngilizce
İş İngilizcesi
IELTS hazırlık kursları
Yönetici ve İş Adamlarına Yönelik programlar
6-9 Aylık Ekonomik Paket Programlar
Özel Dersler

Öğrenciler haftada 20 derslik standart ya da 25 / 30 derslik yoğun programalar katılabilir. Dersler 10-15 kişilik uluslararası sınıflarda islenir. Birçok okul her pazartesi öğrenci kabul etmektedir. Öğrenciler istedikleri süreyle eğitim alabilir, istedikleri zaman eğitimlerine başlayabilir. Genel İngilizce programlarına başlangıç seviyeden itibaren öğrenci kabul edilmektedir. Öğrenciler ilk gün seviye sınavına girerek seviyelerine uygun bir sınıfta eğitime başlarlar Ayrıca 6 ya da 9 ay gibi uzun surelerle eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ekonomik paket, akademik sömestr/ yıl programları da vardır. Bu programların başlangıç tarihleri daha seyrek olabilir, eğitim ücretleri standart programlara kıyasla %20 – 30 oranında daha düşüktür. Yurtdışı eğitim düşünenler için Avustralya'nın farklı şehirlerinde, her yaşa uygun Genel İngilizce kurslarından, herhangi bir dalda çalışanlar için İş İngilizcesi veya Yöneticiler için İngilizce programlarına; akademik eğitim için TOEFL Hazırlığı, Akademik Amaçlı İngilizce veya uzun süreli akademik yıl kurslarından, farklı amaçlara yönelik Yaz Okulu, Pratik Amaçlı İngilizce ve Özel Amaçlı İngilizce programlarına kadar oldukça fazla seçenek bulunmaktadır.

Yurtdışında İngilizce dil eğitimi düşünen adaylar için Avustralya, birçok kaliteli eğitim kurumu, sıcakkanlı insanları, muhteşem doğası ve yüksek refah düzeyi ile cazip bir alternatiftir. Avustralya’nın birçok şehri her yıl en dünyanın en yaşanabilir şehirleri sıralamasında üst sıralarda yer almaktadır. Ülkemizden her yıl birçok öğrenci Avustralya’da dil eğitimi almaya gitmektedir.


 


 

YAPILAN YORUMLAR (0)