• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Am Language Stutio
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Am Language Stutio


Edufix İnternational ile yüzde yüz öğrenci memnuniyetli Malta'da Am Language Studio'da dil eğitimini deneyimlemelisiniz. Üstelik kumsala birkaç dakika uzaklıkta.

Köklü kuruluşa sahip okul 1987'den beri öğrenci memnuniyetini esas alarak kaliteli eğitim sunmaktadır. Beklentinizin ötesinde alacağınız eğitim ile Malta'nın kuzeydoğu kıyısında aynı zamanda tatil faaliyetlerinde bulunabileceksiniz. Okulun donanımlarına ve sizlere sağladığı olanaklara bu yazımızda sizler için yer verdik.


Am Language Studio Dil Okulunun Avantajları

-1987 yılında kurulan AM Language Studio, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslı ve FELTOM'un kurucu üyesidir. Ayrıca ISO 9001 akreditasyonluğu bulunmaktadır. 

-Butik bir okula göre gayet başarılı konaklama seçenekleri olan am Language Studio dil okulunda, okulla aynı sokakta bulunan lüks konaklama opsiyonunda öğrenciye özel banyo ve tuvalet bulunuyor, ayrıca konaklama ile okul aynı sokakta olduğu için öğrenciler herhangi bir yol ücreti ödemiyor ayrıca zamandan tasarruf etmiş oluyorlar.

-Kurslar okulun eğitim felsefesi ve en son yenilikçi öğretim tekniklerini kişisel ilgiyle birleştirilerek basit ve etkili bir şekilde sunulmaktadır. Bütün öğretmenler nitelikli ve bireysel ihtiyaçlarınıza konsantre olan İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olacak kişilerdir.

-Okul Malta Sliema'da en turistik bölgede konumlanmıştır.

-En son teknoloji eğitim materyallerini kullanmaktadır.

-Profeyonel ve sıcak bir hizmet sunan bir kuruluştur.

-Malta'da en iyi fiyat ve teklifler sunan dil okuludur.

 

Am Language Studio Ayrıcalıklı Donanımları

Okul bulunduğu konum itibari ile denize 3 dakika, restoranlara, alışveriş merkezlerine, cafe ve barlara 5 dakika uzaklıktadır. Okulun öne çıkan özelliklerden biri ise Türk öğrenci yoğunluğunun diğer okullara oranla daha az olması.

Okulun tüm sınıfları klimalı ve modern donanımlı, öğrencilere hizmet veren açık bir terası, ücretsiz internet imkanı, kütüphanesi de mevcut. Ders aralarında okulun terasında vakit geçirebilen öğrenciler cana yakın okul görevlilerinden her türlü desteği alabiliyorlar. Okulun diğer donanımları ise ;

İnternet odası

Ücretsiz wifi internet

Student kafe

Öğrenci hizmetleri birimi

14 adet klimalı modern sınıf

İnteraktif akıllı tahtalar

Kütüphane olanakları

Am Language Studio'da Eğitim Alırken aile yanı, öğrenci rezidansları, hotel ve öğrenci evi konaklama seçeneklerinden yararlanabilirisiniz.

Eğitim sürecinizde yolunuzu beraber belirliyor ve yürüdüğünüz her adımda eğitim danışmanlarımız ile sizlere destek sunuyoruz. Edufix Eğitim Danışmanlığı olarak başarınız bizim memnuniyetimizdir.

YAPILAN YORUMLAR (0)