• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
ACE English Malta
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

ACE English Malta


Edufix Eğitim Danışmanlığı ile ACE English Malta Dil Okulu'nda şimdi eğitim alma zamanı.
 

Malta'da dil eğitimi mi almak istiyorsunuz ? Hangi okulu neden seçmelisiniz ? ACE English Malta Dil Okulu'nun ayrıcalığı nedir ? Yurtdışında dil eğitimi almayı düşündüğünüzde onlarca okul arasında nasıl seçim yapmalıyım ? Kafanızda canlanan birçok soru belki de sizi tedirgin etmeye başlar. Edufix Eğitim Danışmanlığı tam da bu noktada size beklediğiniz faydayı sağlamaktadır. Eğitim kurumu olarak bizler için öncelikli olan sizin alacağınız eğitimin kalitesidir. Bu içeriğimizde Malta'da neden ACE English Malta Dil Okulunu seçmeniz gerektiğini anlattık.

ACE English Malta Dil Okulu Ayrıcalığı

ACE English Malta, Malta'nın müşterilerine en iyi kalitede ve kişiselleştirilmiş hizmet vermeyi amaçlayan personeli ile çok yüksek standartlara sahip küçük,, prestijli bir hizmet sunan ilk ve tek butik dil okuludur. Okulun amacı müşterilerine akademik anlamda en iyi eğitimi vermektedir. Okul St. Julians'daki en popüler alışveriş mağazalarına çok yakın konumdadır. St. George's plajına bir otobüs durağı uzaklıktadır. Banka, postane benzer diğer önemli konumlara yürüme mesafesindedir. Ayrıca konaklama hizmeti de sunmaktadır.

-ACE English Malta dil okulu, Eğitim Bakanlığı onaylıdır. ACE English Malta dil okulu öğretmenleri deneyimlidir ve uluslararası sertifikalıdır.

-ACE English Malta dil okulunda 25 sınıf bulunmaktadır. Sınıflarda interaktif beyaz tahtalar kullanılmaktadır. Okul tamamen klimalıdır.

-ACE English Malta dil okulunda öğrencilerin kullanımına açık internet kafe, kütüphane, yiyecek-içecek otomatı, keyifli geniş bir teras bulunmaktadır.

-ACE English Malta dil okulu konaklama seçenekleri arasında Aile Yanı konaklama, Self Servis Apartlar/Daireler, Öğrenci Evi, Hoteller, Studio Daireler yer almaktadır.

Adres; Triq santu Wistin, Bay Street Complex Level 4,

St George's Bay St Julian's STJ 3311, Malta

 

Ücrete Dahil Olan Bazı Hizmetler

Hoş geldin Paketi

Kurs kitapları ve materyalleri

Kurs sonu sertifikası

Ücretsiz konuşma sınıfları (ekim-haziran arasında)

Aylık ilerleme testleri

Öğrenci indirim kartı

Telefon sim kartı

Haftalık partiler

Okul içerisinde ücretsiz kablosuz internet


ACE English Malta Dil Okulu fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, Kurumumuz eğitim danışmanlarından yurtdışı eğitimi konusunda destek alabilirsiniz..


 

 


 


 


 


 

YAPILAN YORUMLAR (0)