• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Ilac İnternational Dil Okulu
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Ilac İnternational Dil Okulu


Adres; 920 Yonge St 4th flor Toronto,ON M4W 3C7, Canada


Beklentinizi ve bütçenizi karşılayacak bir dil okulu mu arıyorsunuz ? Edufix İnternational fiyat teklifleri için 02129092050 iletişime geçin.

ILAC bünyesinde öğrenciler sadece derste değil, okulun zengin sosyo -kültürel aktiviteleri saysesinde ders dışında da İngilizcelerini geliştirirler. ILAC modern ve butik otelleri andıran resepsiyonu, modern sınıfları, dinamik ders programı ve öğrencilere her an yardımcı olmaya hazır uluslararası çalışanlarıyla yurtdışı eğitim dünyasının pek çok önemli ödülünü kazanmış bir dil okuludur. ILAC dil Okulu şehrin tam merkezindedir ve tüm toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir. Okul çevresinde birçok restoran, mağaza, gece külübü, bar, tiyatro, sinema ve kafeler bulunmaktadır.

Oryantasyona katıldığınızda okul hakkında genel bilgi verildikten sonra seviye belirleme sınavı yapılıyor. Daha sonra kısa bir mülakat yapılıp bir seviye ileriden veya geriden başlama seçeneği sunuluyor. Yurtdışında dil okulu dendiğinde Kanada dil okulları son yıllarda en çok tercih edilen dil okulları arasındadır. Kanada ILAC International Dil Okulu (International Language Academy of Canada), Toronto ve Vancouver’da İngilizce dil eğitimi veren, Kanadanın en büyük ve en prestijli dil okullarından biridir ve 75’ten fazla farklı milletten öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kanada’da öğrenci vizenizle uzun dönem eğitiminizi aldıktan sonra Kanada’da sertifika programına dahil olmanız, Kanada’da üniversite eğitimi almanız veya Kanada’da yüksek lisans yapmanız için okul yetkilileri size yardımcı olurlar. Haftalık 30 ders saati veya 38 ders saati İngilizce eğitim sunulmaktadır. IELTS veya TOEFL sınav hazırlık kursları da alabilirsiniz.

Konaklama

-Özel oda, ortak banyo

-Özel oda, yarı-ortak banyo 

-Özel oda, özel banyo

-Konaklama yer durumu ve güncel fiyatlar için mutlaka bize danışınız.


 

YAPILAN YORUMLAR (0)