• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
İrlanda'da Dil Eğitimi
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

İrlanda'da Dil Eğitimi


İrlanda'da dil eğitimi almak, son yıllarda İngilizce eğitimi için en popüler seçenekler arasında yer almakta. İrlanda, Avrupa'nın teknoloji üssü olması, doğal güzellikleri, yüksek yaşam seviyesi ve eğlence dolu şehirleriyle ön plana çıkıyor. Ülke genelinde Dublin ağırlıklı olmak üzere onlarca kaliteli ve akredite edilmiş dil okulu bulunmakta.

Okullarda sunulan Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce programlarının yanı sıra, IELTS ve CAE gibi sınav hazırlık programları İrlanda'daki en popüler programlardandır.mGenel İngilizce programı, İrlanda'daki birçok dil okulunda hem sabah hem öğlen saatlerinde sunulmaktadır. Sabah erken kalkmayı sevmeyenlerdenseniz öğlen programları tam size göre olacaktır. Hem de sabah programından daha uygun fiyata! Kelime ve gramer eksiğinizi fazla buluyorsanız haftalık 30 derse varan Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Amacınız daha çok sosyalleşmek ve pratik yapmak ise haftalık 20 derslik Genel İngilizce programları size istediğinizi elde etme şansı tanıyacaktır.

 

İrlanda'da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

-İrlanda'da en az 25 haftalık süre ile tam zamanlı bir programa kayıt yaptıran her öğrenci, eğitim esnasında part-time çalışma iznine sahip olurken, 25 hafta sonrasında kalış sürelerini 8 aya kadar uzatabilmeltedir.

-İrlanda'da lisans eğitimi çoğunlukla 3-4 yıl, yüksek lisans eğitimi ise 1 ya da 2 yıl sürmekte; lisans eğitimini tamamlayanlara 6 ay ya da bir yıl, yüksek lisanstan mezun olanlara ise iki yıl çalışma izni verilmekte. Size en uygun İngilizce dil eğitim programı İrlanda'da kesinlikle mevcut!

                                            

Neden İrlanda'da Üniversite Eğitimi Almalısınız?

-İrlanda'da öğrenciler eğitim süreleri boyunca part-time çalışma iznine sahiptirler..

-İrlanda'da lisans eğitimi çoğunlukla 3 yıl, yüksek lisans programları ise 1-2 yıl sürmektedir.

-Lisans eğitimini tamamlayan öğrencilere 6 ay ya da 1 yıl; yüksek lisans eğitimi tamamlayanlara ise mezuniyet sonrası 2 yıl çalışma izni verilmektedir.

-İrlanda'da dil eğitimi alan öğrenciler, eğitim dönemleri boyunca haftada 20 saat, tatil dönemlerinde haftada 40 saat çalışma iznine sahiptirler. İrlanda'da min. Saatlik çalışma ücretleri 9€'nun üzerindedir.

-Aynı coğrafyayı paylaştıkları İngiltere'ye göre eğitim ücretleri çok daha ekonomiktir.

-Türkiye'ye yakınlığı ile dikkat çekmektedir ve uçuşlar yaklaşık 4 saat sürmektedir.

-İrlanda nüfusu donanımlı ve eğitimli olmakla beraber genç ve kültürel bir yapıya sahiptir.


 


 


 


 


 


 

YAPILAN YORUMLAR (0)