• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Centre Of English Studies
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Centre Of English Studies


Uygun fiyat avantajları ile Dublin’in cazibe merkezinde konumlanan Centre Of English Studies ile dil eğitimi almanın fırsatlarını kaçırmayın.

 

Adres: 31 Dame Street, Dublin 2, Ireland

CES Dublin tarihi Dublin şehrinin tam kalbinde, Dublin’in başlıca cazibe merkezleri olan Trinity College, Dublin Castle ve Temple Bar ile aynı caddede mükemmel konuma sahiptir.
CES Dublin eşit fırsatların sunulduğu bir okuldur. İrlanda’daki önde gelen dil okullarından biri olarak CES Dublin harika bir konumda mükemmel öğretmenleriyle tanınır. Dublin Avrupa’daki haftasonu turistleri için gidilecek en popüler yerlerden birdir çünkü antik kalıntılardan aktif gece hayatına kadar bir ziyaretçi için herşeye sahiptir. Peki, bütün bunları dışında CES Dublin avantajları nedir ? Neden CES deneyimini yaşamanız gerekir, sunduğu programlar ve imkanlar nelerdir ?

 

Neden Centre Of English Studies ?

CES Dil Okulları, 1979 yılında kurulmuş, 30 yıldan daha uzun bir süredir eğitim vermekte olan kaliteli bir dil okuludur. Dublin’de, Londra’da, Oxford’ta, Edinburg’ta, Leeds’te, Worthing’te ve Harrogate’te farklı şubeleri bulunmakta ve bu şubelerde her yıl dünyanın pek çok noktasından gelen öğrencilere dil eğitimi verilmektedir.

Avrupa'nın en saygın dil okullarından biri olan CES, her biri özenle ve dikkatle seçilmiş, profesyonelce çalışan personeli ile uluslararası bir üne sahiptir. İngiltere ve İrlanda'daki tüm öğretmenler, öğretmenlik için gerekli olan tüm sertifikalara ve niteliklere sahiptirler. 976 yılında kurulmuş olan CES dil okulları, British Council akreditasyonuna sahiptir ve English UK üyesidir. İngiltere’de Oxford, Londra ve Worthing şehirlerinde merkezleri bulunmaktadır. CES Dublin merkezi, şehir merkezinde, Trinity College ve Dublin Kalesi ile aynı cadde üzerinde bulunmaktadır. Okulumuz, birbirine 2 dakikalık yürüme mesafesinde olan iki binada hizmet vermektedir. Okul binalarımızda TV ve video imkanları ile donatılmış toplam 25 adet sınıf, Internet erişimli ve yüksek teknolojiye sahip multimedya merkezi ve bilgisayar odası, kablosuz Internet bağlantısı, dinleme merkezi, kütüphane bulunmaktadır. Ayrıca Dame Court’daki ikinci binada bulunan büyük ekran plazma TV’li CES Cafe’de sıcak yemek ve içecek servisi vardır. 

 

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Uluslararası Sınavlara Hazırlık Programı (IELTS, FCE, CAE)
  • İş İngilizcesi
  • CELTA Programı

 

Centre of English Studies yurtdışı dil eğitimi fiyatları, konaklama ve diğer ek ücretler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

YAPILAN YORUMLAR (0)