• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Atlas Language School
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Atlas Language School


Uygun fiyatla İngilizce konuşan bir ülkede ingilizceyi geliştirmek istemez misiniz ? Atlas Language Scholl kayıt için danışmanlık hizmeti alın 0212 909 2050 

Yurtdışında dil eğitimi almak konusunda ülke seçimi karar vermenizde sizi zorlayabilir. Çoğu öğrenci için Türkiye'ye yakın olması, konaklama seçeneği, fiyatı, okulun sunduğu aktiveteleri ve daha birçok durumu önemsemektedir. Ancak unutmayın ki her dili kendi ülkesinde öğrenmek size fazladan pratik yapmanızı sağlar.

Avrupa’nın en yaşanılabilir başkentlerinden biri olan Dublin dünyanın en mutlu ülkesi seçilen İrlanda’nın en büyük şehri ve başkentidir. Denize olan konumundan dolayı ılıman bir iklime sahip olan Dublin, Londra’ya ve İrlanda’nın diğer şehirlerine kıyasla daha az yağış almaktadır. Diğer Avrupa başkentlerine oranla daha güvenli olan Dublin yabancı öğrenciler tarafından tercih edilen bir şehir olmuştur.

2003 yılında kurulan Atlas Language School, Grand Kanal’dan yalnızca birkaç dakikalık yürüme mesafesinde ve şehir merkezinde bulunmaktadır. Genç ve dinamik bir kadroya sahip olan Atlas Language School, öğrencilerine motivasyon odaklı arkadaşça bir eğitim ortamı sunmaktadır. Kurs boyunca sağlanılan rehberlik sayesinde öğrencilerin İngilizce seviyeleri ve ihtiyaçları temel alınarak öğrenme metotları ve gereklilikleri belirlenmektedir. Bu da öğrencilere hedefledikleri seviyelere ulaşma yolunda fazlasıyla yardımcı olmaktadır.

Mükemmel öğretmen ve çalışanlarıyla Atlas Language School gelen öğrencilere harika bir atmosferde hem eğitim vermekte hem de sosyalleşmeleri için büyük çaba harcamaktadır. Ekim 2018 itibariyle Atlas Language School ikinci merkezini Malta'da açmış bulunmaktadır. Atlas, samimi ve dinamik bir ortamda profesyonel bir dil eğitimi sağlamaktadır. Seçkin öğretmenlere ve tesislere, eğlenceli sosyal aktivitelere, ve mükemmel bir merkezi konuma sahip olmasıyla Dublin’deki en iyi İngilizce dil okulu olduğuna inanmaktadır!

 

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Akıcılık Kursu

Genel İngilizce Akıcılık Kursu – Yoğun

Genel İngilizce Akıcılık Kursu – Plus

Yarı Zamanlı Genel İngilizce

Tam Zamanlı FCE Sınavına Hazırlık Kursu

Genel İngilizce Akıcılık Kursu – Plus + CAE Hazırlık Kursu

Genel İngilizce Akıcılık Kursu – Plus + IELTS Hazırlık Kursu

Genel İngilizce Akıcılık Kursu – Plus + TOEIC Hazırlık Kursu

İş İngilizcesi Kursu

Genel ve Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık programları ve yaz okulu programları Atlas’ın öne çıkan programları arasındadır.

Siz de yabancı dili konuşarak öğrenmek ya da bilgilerinizi pekiştirmek istiyorsanız hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YAPILAN YORUMLAR (0)