• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Madrid Inhispania Dil Okulu
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Madrid Inhispania Dil Okulu


İspanya'nın başkentinde dünyanın en çok konuşulan ikinci dili İspanyolca'yı Madrid Inhispania Dil Okulu sayesinde doğru ve etkin konuşabilmek için bizimle iletişime geçin.

İspanyolca mütercim tercümanlık ya da İspanyolca öğretmenlik okuyan üniversite öğrencileri daha ziyade yaz tatillerinde/dönemlerinde İspanyolcalarını geliştirmek amaçlı ve kısa süreli olarak gitmektedirler ve vize konusunda zorlanmamaktadırlar. Bunun dışında Üniversite ve Master eğitim amaçlı öğrencilerin tercih ettiği 90 gün süresinden uzun olmasından dolayı, Yoğun İspanyolca eğitimi alacak öğrencilerin de başvurularını almaktadır. Inhispania Madrid dil okulu, Instituto Cervantes onaylı bir kurumdur. Inhispania dil okulu her yıl 60 farklı milliyetten ortalama 1200 öğrenciye İspanyolca dil eğitimi vermektedir.

 

Madrid Inhispania Dil Okulu Avantajları

Madrid Inhispania İspanyolca Dil Okulu genel ispanyola standart kursunda haftalık 20 ders İspanyolca eğitimi verilmektedir. İsteyen öğrenciler bu derslere ek olarak haftalık 5 ders daha üstelik birebir verilebilmelmektedir. Bu sayede genel derslerin dışında öğrencinin eksik olduğu konular üzerinde odaklanılmakta öğrenciler ise eksiksiz bir şekilde eğitim alabilmekte. Okul pek çok önemli merkeze yakın mesafededir. Madrid Inhispania Dil Okulu'nda öğrencilere sunulan imkanlar dışında moden ekipmanlarla donatılmış sınıflar, kütüphane, sinema salonu, öğrenci salonu ve multimedya odasına sahiptir. Kursun başlangıcında seviye tespit sınavı yapılmakta ve sınav sonucuna göre öğrenciler 9 kişilik olmak üzere sınıflara yerleştirilmektedir. Okulun sunduğu avantajlardan bir diğeri ise çalışanlara, iş verenlere ve profesyonellere yönelik olup, iş ortamlarında akıcı konuşabilmeleri için tasarlanmıştır.

Madrid Inhispania Dil Okulu Eğitim Programları

Genel İspanyolca Kursu

Yoğun İspanyolca Kursu

İş için İspanyolca Kursu

DELE Sınavı Kursları

İspanyolca Hazırlık senesi Kursları-Üniversite eğitimi için

İspanyolca + Sanat Kursu

İspanyolca + Staj

İspanyolca Yaz Okulları

 

Konaklama

İnhispania Madrid Dil Okulu öğrencilerine Aile yanı, öğrenci apartları ve öğrenci rezidansları olmak üzere 3 farklı konaklama alternatifi sunmaktadır.

 

İspanya’ da dil eğitimi ve avantajları hakkında detaylı bilgiyi Edufix Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YAPILAN YORUMLAR (0)