• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
LSI London Hampstead Dil Okulu
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

LSI London Hampstead Dil Okulu


LSI London Hampstead Dil Okulu, şehir merkezine metro ile 15 dakika mesafede ve 320 dönümlük Hampstead Heath Parkı'na sadece bir kaç dakika yakınlıkta. Her seviyede genel ingilizce eğitimi verilen okulda haftalık 20 ya da 30 ders eğitim alabilirisiniz.

50 yıllık deneyimi ile Londra merkezinde bulunan LSI London Hampstead ingilizceyi İngiltere'de okumak için oldukça ideal bir okul ayrıca son teknolojiyle donatılmıştır. Sınıfları geniş, aydınlık ve rahattır. LSI okulları oluşturdukları sıcak ve arkadaş canlısı atmosfer ile, dil öğrenmeyi oldukça keyifli hale getirir. İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda Fransa İsviçre ve Avustralya'da merkezleri bulunmaktadır. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika'da partner dil okullarıyla birlikte çalışmaktadır. 12-17 yaş arası öğrenciler için okul, İngilizce dersleri ile öğrencilerin İngilizcelerini hem sınıf içi hem sınıf dışında geliştirmelerini sağlayan gezileri bir araya getirmektedir. Daha küçük olan 7-11 yaş için de yalnızca sabah, karma yetenek sınıflarında İngilizce dersleri sunulmaktadır.

 

Sunulan Programlar

-Genel İngilizce

-İş İngilizcesi

-Cambridge FCE,

-CAE

-CPE

-IELTS

-TOEFL

-TOEIC

 

Okulun Sağladığı Olanaklar

-Uluslararası bir ortam

-Merkezi konum

-Size uygun dil seviesi

-İnteraktif sınıflar

-Dil yeterlilik sertifikası

-Az nüfuslu sınıflar

 

Konaklama Türleri

-Aile yanında

-Yurt

-Öğrenci evleri

-Öğrenci Rezidansları

-Hotel
 

LSI London Hampstead dil okulumuzun fiyatları ve diğer bilgiler için bizimle iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.


 

YAPILAN YORUMLAR (0)