• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Kaplan İnternational College Cambridge
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Kaplan İnternational College Cambridge


Kaplan International Colleges - Cambridge dil okulu fiyatları için uygun teklif Edufix Eğitim Danışmanlığı'nda

Adres; 75 Barton Road Cambridge, CB3 9 LG, UK

Cambridge dünyanın en büyük üniversite şehirlerinden biridir. Öğrenciler buranın yüzyıllardır süregelen mükemmeliyetçi ünü ile buraya akın etmektedir. Okul ise şehir merkezinden 20 dakikalık yürüme mesafesi uzaklıkta, huzur dolu bir yerleşim bölgesinde bulunmaktadır.
 

Kaplan İnternational College Cambridge Okumanın Avantajları

-Cambridge Üniversitesi’ndeki derslere ve seminerlere girerek birbirinden heyecan verici konuşmacıların programlarına katılabilirisiniz.

-Haftalık sosyal aktivite sayısı: 6-8'dir

-Cambridge, gururlu bir akademik geleneğin yanı sıra çeşitli tiyatrolar, konserler ve sergiler içeren canlı bir sanat dünyasına sahiptir.

-Akademik Yıl ve Akademik Sömestir öğrencileri için ücretsiz bisiklet kiralama olanağı bulunmaktadır.

-Kaplan’ın Cambridge dil okulu bu ünlü üniversite şehrinde konumlanmıştır. Cambridge’de İngilizce öğrenirken, yerel İngiliz kültürüne tanık olabilir aynı zamanda harika bir akademik deneyim elde edebilirsiniz.

-Cambridge Kaplan dil okulunda eğitim görürken, Cambridge yaşamının bir parçası olabilir ve yerel öğrenci topluluklarına katılabilirsiniz. Kurslarından birine 4 hafta veya üzeri kayıt yaptıran öğrencilerine, Cambridge’deki vakitleri boyunca kullanmak üzere bir bisiklet verilmektedir.

-Cambridge Üniversitesi , kitapçıları, butikleri , birçok ülkenin mutfağına ait yemekler yiyebileceğiniz restoranlar ile öğrencilerin gözde şehirlerindendir.

 

Sunulan Programlar

Genel İngilizce
İş İngilizcesi
Sınav Hazırlık Programları
Akademik Dönem / Yıl

 

Konaklama

Konaklama aile yanında ve öğrenci yurdu şeklinde mevcuttur. Öğrenci yurtları, özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve harika bir yaşam deneyimi sağlayan yurtlardır. Daha bağımsız bir yaşam tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal yönlerinin tadını çıkarmalısınız. Aile yanı konaklama programına katılarak ve Cambridge'de bulunduğunuz süre boyunca bir İngiliz evinde yaşayarak, yemeklerinizi ev sahipleriniz tarafından alabilirisniz ve okul dışında pratik yapma şansına sahip olursunuz.

YAPILAN YORUMLAR (0)