• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Kaplan İnternational Collage Bath
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Kaplan İnternational Collage Bath


8 Ülke, 40 Merkez, eşsiz eğitim sistemi ile kaliteli dil eğitimi için Kaplan İnternational College Bath dil eğitiminde doğru tercih.


Okul Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde kurulmuştur. En eski ve ilk kurulan dil okuludur. Her dilde olduğu gibi İngilizce'yi de doğduğu topraklarda öğrenerek ve anadili İngilizce olan kişilerle aynı ortamda bulunup, İngilizce konuşarak daha çok pratik yapabilirsiniz. 50' den fazla farklı milletten öğrenci alan okulda dil eğitimi alırken Kraliyet İngiltere’sini keşfedebilir ya da antik bir spanın kaplıca sularında kendinizi rahatlatabilirisniz. Bath, farklı bir eğitim sistemi izlemektedirler. Bu sistemin başarı sağlamasının en önemli nedenlerinden biri de derslerde kullanılan bütün kitapları ve eğitim materyallerini kendisi hazırlamaktadır. Çoğunlukla 2 haftada bir kitap bitirmektedirler. Öğretmen kadrosunu kendi bünyesinde yetiştirmektedir. Son teknolojiyi eğitim sistemlerinin içine katarak interaktif bir eğitim vermektedir. K+ eğitim metodu içinde bulunan K+ Tools, K+ extra ve K+ Clubs, online üzerinden ders imkanı öğrencilerin donanımlı ve kapsamlı bir eğitim alma sağlamaktadır. Londra’da iki şubesi olan Kaplan dil okullarının en önemli farkı iki okula giden öğrencilerin yaş ortalamasıdır. İngilizce öğrenmek isteyen ve deneyimlerinden fazlaca fayda sağlamak isteyenler için yaş ortalaması olarak ayır


Kaplan Leicester Square Dil Okulu, modernizmin ve tarihin birleştiği bir binada yer alır. Okul aynı zamanda Cambridge ESOL sınav merkezidir. İnteraktif yazı tahtaları, tam donanımlı çalışma merkezi, öğrenci dinlenme salonu okulun sunduğu diğer imkanlar arasındadır. Spor yapmak isteyen öğrenciler için ise yakında çok sayıda spor salonu bulunur.

Kaplan International dil okulunun indirimli fiyatları ve özel kampanyaları için 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25


 


 

YAPILAN YORUMLAR (0)