• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Interactive English Brighton Dil Okulu
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Interactive English Brighton Dil Okulu


İngiltere’de bulunan Interactive English Dil Okulu, en az öğrenci sayısıyla en yüksek eğitim kalitesini benimsemiştir. İngiltere’nin sahil ve öğrenci kentlerinden Brighton’da eğitim veren Interactive English, öğrencilerine hem İngiliz tarihini ve kültürünü yaşatarak hem de kaliteli akademik personeli ile verimli vakit geçirmelerini sağlamaktadır ve  Interactive English  dil okulunda her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenci dil eğitimi için gelmektedir. Okul, eğitim alan öğrencileri tarafından %98 oranında tavsiye edilmektedir.

Haftada 20, 28, 32, 36 ve 40 ders Genel İngilizce Programı sunan okulda dersler öğrencinin dil seviyesine göre sabah ya da öğleden sonra verilebilmektedir. Öğrenci sayısının azlığı ve Brihghton çevresinde ekonomik bir okul arayanlar için ideal bir okul. Ayrıca Londra'dan sadece 50 dakika uzaklıkta, fakat deniz kenarından ayrılmadan, hem öğrenmek hem de tatil için mükemmel bir konumda okumanın keyfine varacağınız bir okul.
Okulda hem Genel İngilizce hem de IELTS, FCE ve CAE gibi sınav hazırlık kursları verilmekte. Her seviyede genel İngilizce kursları ile öğrencileri sınavlara hazırlamakta ve sınav hazırlık kursları oldukça popüler. Sınavlardan çok yüksek puanlarla geçen öğrencilerin oranı da oldukça yüksek. Ayrıca öğrencilerine tüm başvuruları, referansları ve doğru üniversiteleri, kolejleri ve ileri eğitim kursları bulması konularında yardımcı olmaktadır.

 

Interactive English Brighton Dil Okulu'nun, küçük olması ile sunduğu avantaj büyük okulların aksine size çok daha fazla ilgi ve zaman ayırabilmekte. Fiyat ve daha detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

                

YAPILAN YORUMLAR (0)