• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Ec London
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Ec London


Yüksek standartta bir dil eğitimi sunan Ec London İngilizce dilini öğrenmek ve seviyenizi en üst düzeye çıkarmanız için ideal bir seçim.

EC London dünya çapında 20'ye yakın okuluyla her yaştan öğrenciye eğitim vermektedir. Kaliteli eğitimi ile dil öğrenmeyi garanti eden bu okulda beklenen düzeyde ilerleme kaydedemediğiniz takdirde gereken seviyeye ulaşmanız için tüm ek dersleri, yardım ve destek için ekstra ücret almadan karşılanır. EC London'dan şehrin tüm bölgelerine ulaşım son derece kolaydır.

Okul aktivite yerlerine yürüme mesafesinde bulunan, sessiz bir sokağa konumlanmıştır. Çalışma odası, çok çeşitli içecek ve yiyeceklerin olduğu bir cafesi ve sinema ekranı mevcuttur. Okul, harika bir konaklama yanında İngilizce’nizin pratik kullanabilme seviyesine gelmesine yardımcı olur. Bu program İngilizce’nin 4 temel becerisi üzerine odaklanmıştır.

Londra herkesin hayatı boyunca en az bir kez ziyaret etmesi gereken, dünyanın en heyecan verici ve ünlü şehirlerinden biridir. Avrupa’nın en kalabalık 2. kentidir. Büyüleyici mimarisi, etkileyici müzeleri, sanat galerileri, ulusal parkların hepsini Londra’da bulabilir, sosyal ve kültürel etkinlik programlarına katılabilir ücretsiz dil atölyelerinden yararlanarak pratik yapabilirsiniz.

EC, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için geniş bir kurs yelpazesi sunar. Dünyanın dört bir yanından akreditasyon ve ödüller almaktadır. EC London dünya çapında 140'tan fazla ülkeden öğrenci almaktadır.

 

Ec London'da Sunulan Programlar

-Genel ve Yoğun İngilizce:
16 yaş ve üzeri öğrenciler içindir.
Haftada 20, 24 veya 30 ders Genel İngilizce alabilirsiniz.
Her ders 45 dakikadır.

-Akademik İngilizce Dönem Kursu
16 yaş ve üzeri öğrenciler içindir.
En az 6 aylık kurslardır. Her ders 45 dakikadır.

-İş İngilizcesi Dönemlik/Yıllık
16 yaş ve üzeri öğrenciler içindir.
20 Genel İngilizce + 10 İş İngilizcesi dersi verilir.
En az 6 aylık kurslardır. Her ders 45 dakikadır

-13-17 Yaş Arası Genç Öğrenciler için Kurslar
St. Margaret’s Campus: Haftada 20 ders verilir. 5 yarım-gün aktivitesi ve 4 akşam üstü aktivitesi vardır.


Konaklama Tipi

Ec London konaklama tipi olarak

-Aile Yanı

-Hotel

-Residence

-Öğrenci Evi


 

YAPILAN YORUMLAR (0)