• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Ec Bristol Dil Okulu
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Ec Bristol Dil Okulu


Ec Bristol'de İngilizce öğrenirken İngiltere'nin en iyi kırsal ve sahil şeridinden bazılarına kolayca ulaşarak mükemmel deneyimler kazanabilirsiniz. Sosyal, kültürel ve spor alanlarında aktif olan şehir Londra' nın batısında bulunup trenle sadece 90 dakikadır. Tarihi binaları, alış veriş merkezleri, sosyal aktiviteleri ve de çeşitli spor faaliyetleri ile öğrenciler için vazgeçilmez bir şehir olan Bristol sanatsal alanda birçok etkinliğe de ev sahipliği yapar.

Ec Bristol'de Okumanın Avantajları

EC - Bristol dünyanın her yerinden öğrenci alan, İngiltere'nin en eski şehirlerinden biri olan Bristol'da konumlanır. Londra'ya uzaklığı 2 saatten azdır. Etrafta gezilecek ve görülecek çok fazla şey vardır. Şehir merkezinde konumlanan okul binası 3 kattan oluşmaktadır. İlk katta resepsiyon, diğer katlarda ise sınıflar yer almaktadır. Okulda 18 sınıf, öğrenciler için dinlenme salonu ve kütüphane bulunmaktadır. EC - Bristol öğrencilerine yüksek standartta dil eğitimi vermektedir. İngilizce dilini öğrenmek ve seviyenizi en üst düzeye çıkartmak için ideal bir okuldur. Okulun müfredatı sayesinde sadece gramer öğrenmekle kalmaz; konuşma, okuma, dinleme ve yazma konusunda da bolca pratik yapma imkanlarına sahip olursunuz.


Ec Bristol'de Sunulan Programlar Nelerdir ?

Çoğunlukla genel ve yoğun İngilizce dersleri verilen EC Bristol’de, öğrenciler haftalık 15 saat ders almaktadır. Okulda ayrıca akademik İngilizce eğitimi, iş amaçlı İngilizce kursları ve TOEFL, Cambridge sınavlarına hazırlık İngilizcesi de verilmektedir.

Konaklama

EC Bristol, aile yanı konaklama, öğrenci yurtları, paylaşımlı ev ve apartman daireleri gibi konaklama seçeneklerine sahiptir. Tek kişilik ya da paylaşımlı oda tercih edilebilir.

Ec Bristol Dil Okulu en uygun fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 02129092050- 02164502525


 


 

 

YAPILAN YORUMLAR (0)