• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
EC Brighton
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

EC Brighton


1982 yılında kurulan EC Brighton English Dil Okulu, kaliteli ve mükemmel öğretmenleri ile uluslararası bir üne sahiptir. ECBrihhton, samimi ve pprofesyonel bir atmosfer ve wi-fi internet, bilgisayar odası, sessiz çalışma alanı gibiimkanlara sahiptir. Bunun yanında, diğer öğrencilele tanışmak ve ingilizce pratik yapmak içinrahat bir kafetaryası vardır.

EC Brighton'da belirli dönemlerde eğitim ücretlerinde indirimler uygulanmaktadır. İndirimli kayıt fırsatlarından yararlanabilmek için eğitim danışmanlarımızla iltişime geçebilirsiniz. Okuld genel iingilizcenin yanı sıra sınav hazırlık ve iş ingilizcesi programları da verilmektedir. Okul 3 binadan ve 6 sı küçük gruplar ve özel derslikler olarak tasarlanmış 22 sınıftan oluşmaktadır.

 

Konaklama Türleri

EC Brihton size aile yanı, yurt, öğrenci evi ve otel olarak farklı konaklama imkanı sunar;

Aile Yanında Konaklama ; Aile yanında konaklama türü size ingilizce öğrenirken daha fazla pratik yapabilme imkanı sağlayacaktır. Bir evin konforunda, rahatlığında yaşayabilme imkanı da ayrı bir fırsat sunar size. Ülkenin kültürünü daha çok ve daha kısa sürede öğrenmiş olursunuz. Pekçok farklı ülkeden gelen öğrencilerle farklı kültürler ve arkadaşlıklar kurabilmeniz için apartman dairesinde konaklama türü büyük bir fırsattır. Apartman dairesi konaklama türü çoğunlukla yemeksizdir. Yemeğinizi kendiniz yapar ya da dışardan giderirsiniz.
 

Sosyal Aktiviteler

Okul ilk gün öğrencilerine hoşgeldiniz organizasyonu düzenler. Bu organizasyon arkadaşlarınız ve okul çalışanları ile oryantasyon sürecinizi kolaylaştırır. Eğitim süresince seçebileceğiniz pekçok sosyal aktivite mevcuttur ve her bir EC Brighton sosyal aktivite programı bulunduğunuz yeri keşfetmeye, İngilizce becerilerinizi geliştirmeye aynı zamanda uluslararası arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmeye yardımcı olacaktır.


 


 


 


 

YAPILAN YORUMLAR (0)