• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Delfin English School London
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Delfin English School London


Delfin English School London' da hem eğlenceli hem de eğitsel bir di kursu deneyimi sunmakta. Okul öğrencilerinin özel ve farklı bir eğitimin parçası olmalarını amaçlayarak, Delfin'de sadece bir yabancı dil öğretmekle kalmamakta ayrıca muhteşem sosyal programları ile Londra'nın sunduğu herşeyi denemenize ve ders dışında bol bol İngilizce pratiği yapmanıza olanak tanımaktadır.

Neden Delfin English School London ?

Delfin London, eğitim açısından Londra'nın merkezi sayılan ve güzelliğiyle ünlü Bloomsbury Meydanı'nda yer almaktadır. Okul, mağazalarıyla ünlü Oxford Street'e, gece hayatıyla bilinen Soho ve West End'in yanı sıra Covent Garden'a sadece on dakika yürüyüş mesafesindedir - Londra'nın vaat ettiği her şeyin keyfini çıkarmak için buradan daha iyi bir konumda olamazsınız.

 

Delfin English School London Olanakları

13 aydınlık ve geniş sınıf

Genel, Yoğun, Sınav ve İş İngilizcesi programları

ndirimli uzun süreli programlar

Ortalama 12 olmak üzere maksimum 15 kişilik sınıflar En kü çük yaş 16

Bilgisayar odası, öğrenci lobisi ve çalışma alanı

Bina çapında ücretsiz Wi-Fi bağlantısı

Yıl boyunca, günlük sosyal programlar

Delfin English School’da Genel İngilizce, IELTS, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi ve bire-bir kurslar bulunmaktadır. Genel İngilizce kursları her Pazartesi başlamaktadır. Bir ders 60 dakika sürmektedir. Öğleden sonra ders seçenekleri mevcuttur.

Konaklama

Delfin English School, aile yanı, öğrenci yurdu, öğrenci evi ve hostel konaklama seçenekleri sunmaktadır. Delfin English School'un sunduğu geniş aktivite seçenekleriyle İngiliz kültürünü yakından tanıyabilir ve turistik yerlerini gezebilirsiniz. 


 


 


 

YAPILAN YORUMLAR (0)