• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
CLC Cambridge
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

CLC Cambridge


Yüksek kalitede dil eğitimi almayı hedefliyorsanız CLC Cambridge sizin için ideal seçim olacaktır. Uygun fiyata kayıt için 02129092050 - 02164502525

                    

CLC Cambridge'i tercih ederek her alanda başarıyı elde edip ülkenize geri dönebilirsiniz. Kısa ve uzun dönem program seçenekleri ile Dil eğitimi, Lisans, Yüksek Lisans Programları, Kolejleri, Junior okulları ile her yaştan öğrenciye ev sahipliği yapan Cambridge eğitim alanında yelpazesi oldukça geniş ve Dünya'nın en iyi 5 üniversitesinden biridir. CLC Cambridge'ten almış olduğunuz sertifika, diploma her ne olursa olsun size CV’nizi her zaman güçlendirecek bir avantaj sağlayacaktır.

 

%25'i öğrenci nüfusuyla oldukça hareketli bir şehir olan Cambridge, bu hareketliliğin yanı sıra oldukça nezih ve yaşam kalitesinin üst seviyede olduğu müthiş bir mozaiğe sahiptir. Cam Nehri ile çevrelenen şehir Londra'ya 1 saat uzaklıktadır. Akademik açıdan oldukça gelişmiş olan bu şehirde kütüphaneler, müzeler, pazarlar ve butikler de fazlasıyla bulunur. Şehir içinde ulaşım otobüs ve bisiklet ile sağlanır.

Dil eğitimi için Cambridge'de dil öğrenmenin yanısıra ;

-Kültürü yaşayarak tanıyabilir

-Dünya vatandaşı olabilir

-Pratik yapma imkanına sahip olabilir

-Kariyerinize yatırım yapabilirsiniz

 

Konaklama

Konaklama alternatifleri olarak aile yanı, Cambridge Üniversitesi Yurdu'nda ve otel konaklama seçenekleri mevcuttur.

Dilerseniz 2 hafta, dilerseniz bir kaç ay ya da yıllık akademik programlarla Cambridge CLC dil kurslarımızda aradığınız dil eğitimini bulacağınıza emin olabilirsiniz. Yüksek standartları olan bir okulda uygun fiyatlarla İngilizce eğitimi almak için eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.


 


 


 


 

YAPILAN YORUMLAR (0)