• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Ces Worthing


İngilizce eğitiminde uzmanlaşmış CES Worthing, dil eğitimi ile beraber öğrencilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatları kaçırmayın. 02122092050

Adres: 12 Stoke Abbott Rd, Worthing BN11 1HE, İngiltere

50 - 0216 450 25 25

CES Worthing, İngiltere'nin güneyinde sakin bir sahil bölgesi olan Worthing şehrinde konumlanmıştır. Londra’ya sadece bir buçuk saat, Brighton’a ise 20 dakika uzaklıktadı;, Worthing tren istasyonuna yürüyerek 5 dakikada ulaşılabilmektedir. Okul Victorian binasında ve şehir merkezine çok yakındır. Dünyanın farklı bölgelerinden gelen öğrencilere İngilizce dil eğitimi veren okul öğrencilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır. ve 1976 yılından itibaren hizmet vermekte, sınıf mevcutları diğer okullarla karşılaştırıldığında oldukça az.

 

Sunduğu Programlar

- Standart Genel İngilizce Kursu

- Yoğun Genel İngilizce Kursu

- Birleştirilmiş Kurs

- IELTS Hazırlık Kursu

- Genel İngilizce ve İş İngilizcesi

- Multi Destination Kurs

- Birebir Dersler

- Iş Tecrübesi Ile Genel Ingilizce

- Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu

Yazma, okuma, dinleme ve konuşma gibi 4 temel becerinin yanı sıra dil bilgisi, kelime bilgisi, eleştirel düşünme becerisi gibi becerilerin de geliştirilmesi hedeflenen Centre of English Studies (CES) – Worthing’de en etkili dil öğretim metodları (communicative method & task based learning) kullanılmaktadır. Kurslara katılım yaşı en az 16 olarak belirlenmiştir. Maksimum sınıf mevcudu sayısı ise 14 kişidir. 


Okulun Sunduğu Aktviteler

Yüzme

Mini-Golf

Şehir bilgi yarışması

On-labutlu bowling

Tenis

Plaj bilgi yarışması

Voleybol.

Disko

Video akşam

Uluslararası Gıda Partisi

Ces Worthing, ayrıca hafta sonu da geziler düzenlemektediir.

Thames Nehir gezisi ( otobüs ya da Trenle Londra ya gidilir.)

Ulusal Tarih Müzesi ve Covent Garden

Portsmouth

Brighton

Winchester


Konaklama

Centre of English Studies Worthing konaklama seçeneği olarak

-Aile yanı konaklama; Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır.

- Yurt Konaklama ; sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

YAPILAN YORUMLAR (0)