• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Ces Harrogote
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Ces Harrogote


CES Harrogate, Yorkshire Dales Milli Parkı'nın güney ucunda Victoria spa kasabasında bulunan bir butik dil okulu. Tüm yerel olanaklara anında erişime sahip olan şehir merkezinde yer alan okul, sekiz adet iyi donanımlı sınıfa, çalışma merkezine, bir kantine ve öğrencilerin dinlenebileceği konforlu ortak odaya sahip bir binada bulunmaktadır. IELTS sınav merkezi olarak sınav hazırlığı alanında da uzman olan okul bir aile işletmesi okuludur ve herkesi ailenin bir parçası hissetmek için Harrogate'de elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.


Ces Harrogate'de Okumanın Avantajları

Harika restoranları, kafeleri ve güzel antika mağazaları ve sunacak çok daha fazla şeyiyle şehrin, 2013 yılından bu yana her yıl 'Best Move'  tarafından İngiltere’de yaşanacak en iyi yer olarak seçilme nedenini anlamak kolaydır.

Sosyal ve Aktivite Programı CES deneyiminin çok önemli bir parçasıdır ve herkese hitap eden etkinliklerin bulunduğuna emin olabilirsiniz.

Genellikle yaz ayları , bütün dünyadan üniversite öğrencilerinin dil becerilerini geliştirme üzerinde çalıştıkları bir zamandır ve CES yaz boyunca öğrencilere farklı program seçenekleri sunmaktadır.


CES'te, İngilizce dilini unutulmaz ve eğlenceli bir deneyim haline getirmeye çalışıyoruz. Okul yerlerimiz, öğretim görevlilerimiz ve yönetimimiz, İngilizce becerilerinizi rahat ve dostane bir ortamda geliştirmeye odaklanmanızı sağlayacaktır. Evde sınıfta veya CES online e-learning platformunu evde kullanırken, öğretmenlerimizin ana odağı sizsiniz ve CES'de geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.

İlk İngilizce dil yerleştirme sınavınıza girdiğiniz andan itibaren, okulun odak noktası İngilizce becerilerinizi geliştirmenizi ve bu harika dilin daha güçlü ve daha iyi kullanılmasını sağlamaktır.Ces'te yıl boyunca bir dizi Genel İngilizce, Yoğun, Kombinasyon ve Executive İngilizce programları sunulmaktadır. Ayrıca, Profesyonel ve yönetim bire bir ve sınav (IELTS ve FCE) hazırlık kursları sunmaktadır.


 

YAPILAN YORUMLAR (0)