• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Centre Of English Studies İngiltere
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Centre Of English Studies İngiltere


Adres ; 67 High St, Wheatley, Oxford OX33 1XT, İngiltere

1979'da kurulan Centre Of English Studies Dil Okulu'nun bir şubeside İngiltere'de bulunmaktadır. Okul ayrıca Avrupa'da en saygın İngilizce dil okullarından biridir. İngiltere’de tüm CES öğretmenleri, asgari olarak, Trinity TESOL veya Cambridge CELTA yeterliliğine sahip olup birçoğu ise EFL uzman öğretim diplomasına sahiptir. İngiltere’nin birkaç şehrinde şubeleri bulunan bu okul, Wheatley bölgesinde merkeze 9 km uzaklıkta konumlandırılmış ve merkeze ulaşım 20 dakika sürmektedir. Okul 10 dersliğe sahip, General, Intensive ve Business English, Combination courses, IELTS ve Cambridge Preparation courses alanlarında eğitim verilmektedir.

Neden Centre Of English Studies Dil Okulu ?

Derslere ister haftada 20 ders Genel İngilizce, isterseniz de haftada 30 ders alabileceğiniz Yoğun İngilizce programına katılabilirsin. Ayrıca sadece Centre of English Studies İngiltere dil okullarına özel “Kombinasyon” programını tercih ederek haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimine ek olarak haftada 5 saat birebir İngilizce dersi alabilirsiniz.

Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, mesleki alanda yabancı dilini geliştirmek ya da IELTS sınavına hazırlanmak için de İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Öğretmenler, öğrencilerin kolayca İngilizce öğrenebilmeleri için günlük derlerin yanısıra ingilizce dil bilgisi, kelime bilgisi, okuma ve yazma üzerine yoğun dersler yapmaktadırlar. Derslerin ikinci yarısında öğrencilere, akıcı ve genel ingilizce konuşma kurallarına göre iletişim kurmaları için ayrıntılı olarak İngilizce pratik yapma eğitimleri verilmektedir. Bu çalışmalar sonucu öğrenciler, İngilizce tellafuzu zor olan kelimeleri daha akıcı ve etkili bir biçimde söyleme becerisi kazanmış olur.

Language Travel Magazine tarafından Star Ödülü’ne layık görülen Centre Of English Studies kayıtları ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YAPILAN YORUMLAR (0)