• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
 Castle School Brighton
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Castle School Brighton


İngiltere’de Brighton’un merkezinde denize 10 dakika yürüme mesafesinde ve Londra’ya Trenle 1.5 saat uzaklıkta Castle School Brighton deneyimini yaşamalısınız.


Castle school Of English

Adres; Castle School Reception 12 Dyke Rd, Brighton

BN1 3FE Birleşik Krallık

 

Dil eğitimi alacaksınız birçok şehir, birçok okul arasında neye göre nasıl mı tercih yapacaksınız. Edufix İnternational olarak uzman eğitim danışmanlarımız bu konuda sizi destekler ve süreç boyunca her konuda sizlerin yanında yer alır.

Tüm Castle School öğretmenleri, TEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi) yeterliliğine ve yüksek eğitim düzeyine sahiptir. Çoğu öğretmen, DipTESOL (Ana Dili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretimi) ya da DELTA (Yetişkinlere İngilizce Öğretme Diploması) öğretim belgesi alarak öğretme yeterliliklerini daha ileri seviyeye taşımışlardır.

                                

Sunulan Programlar

-Standart ve yoğunlaştırılmış olmak üzere tam gün kurslar

-Yarım gün kurslar

-İş İngilizcesi

-Birebir gibi özel dersler

-Cambridge ve diğer sınav hazırlık kursları

-İngilizce yeterlilik sertifikaları kursları

-Konuşma ve telaffuz kursları

Genel İngilizce (Haftada 20 ders / 15 saat)

Yarı yoğun İngilizce (Haftada 28 ders / 21 saat) veya (haftada 32 ders / 24 saat)

Yoğun İngilizce (Haftada 40 ders / 30 saat)

Cambridge  English Sınava Hazırlık

IELTS Sınav Hazırlık Kursu

Özel İngilizce kursları

İngilizce yeterlilik sertifikaları (kursla)

Konaklama (Aile yanı)

 

Neden Castle School Of English ?

Castle School dil okulu, İngiltere’de merkezi Brighton'ın göbeğinde olan bir İngilizce dil okuludur. Okul İngiltere’de ulaşım için en sık kullanılan tren istasyonuna kısa bir yürüyüş mesafesindedir ve merkezi konumu ile öğrencilerin yaşamsal ihtiyaçlarını da rahat karşılayabildiği ve Ünlü Brighton Plajı'na yürüyerek 10 dakikalık bir mesafededir.

İngiltere’de dil eğitimi veren okulların belirli standartlara sahip olmaları gerekmektedir ve Castle School Dil Okulu, dil eğitimi konusunda birçok akreditasyona sahiptir.

Castle School Brighton’da dil eğitimi alırken, 40’tan fazla farklı ülkeden insanla arkadaşlık kurabilir, okulun konumu ve plaja yakınlığı sayesinde birçok aktiviteye katılabilir, dil gelişiminizi en üst seviyeye çıkarabilir ve eğitim sürecinizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

 

Ücretler

Castle School Brighton dil okulunda eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir. Detaylı ücret ve bilgi için bize ulaşabilirsiniz. 0212 209 2050 – 0216 450 2525

 

 


 

YAPILAN YORUMLAR (0)