• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Brıstol Language Centre - BLC
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Brıstol Language Centre - BLC


Birleşik Krallık’ın en güzel şehirlerinden olan Bristol'de Bristol Language Centre Dil Okulu eğitimi ve başvuru işlemleriniz için 0212 909 20 50


Edufix İnternational Eğitim Danışmanlığı olarak Bristol Language Centre Dil Okulu'nun neden seçimleriniz arasında yer alması gerektiğine gelin okulun sizlere sağlayacağı avantajlar ile bakalım.

Bristol Language Centre Dil Okulu Avantajları

-Tüm yıl boyunca 23 farklı milletten 84 öğrenciye çeşitli dil eğitim programı olanakları sunan BLC (Bristol Language Centre), Bristol’ün merkezinde kaliteli bir dil okulu olup, yeni ve hoş bir binanın birinci katında bulunmaktadır. Ayrıca İngiltere’deki en iyi üniversitelerden biri olan Bristol Üniversitesi ile birlikte çalışmaktadır. Bu nedenle öğrenciler dil programlarından sonra eğer akademik programlara katılmak isterlerse okul öğrencilerine üniversite danışmanlığı sağlamaktadır.

-Dersler, iletişime dayalı öğretme metoduna ve kısa zamanda ilerleyen etkili dil becerilerine odaklı ders programlarına dayalıdır.

-Konaklama konusunda Bristol Language Centre son derece esnek davranır. Her öğrencinin kendi tercihini yapmasına imkân tanır.

-Kısa dönemde popüler dil okulları arasında kendini gösteren BLC, öğrencilerine teknolojik ve modern sınıflarda eğitim alma imkanı sunmaktadır.

-Öğrencilerin İngilizce öğrenirken İngiltere’yi öğrenmelerini de amaçlayan okul çeşitli gezi ve aktiviteler düzenlemektedir. Bristol, Londra, Oxford gibi diğer şehirlere günübirlik turlar, müze ve hayvanat bahçesi gezileri, sinema geceleri ile öğrenciler keyifli vakit geçirmektedir.

-Sanatı bir yana festival, eğlence, spor ve eğitim alanında da adından söz ettiren Bristol, hareketli bir kent yaşamına ve kalabalık öğrenci nüfusuna sahiptir. İki büyük üniversitesi, zengin sanat ve kültürü, pahalı olmayan hayatı ile Bristol ideal bir öğrenci şehridir.

-Bristol’da öğrenci hayatı dopdolu ve hareketlidir. Tüm öğrenciler otomatik olarak Üniversite Öğrencileri Birliği’ne üye olurlar ve bu üyelik, 150 kulübü, sosyal aktiviteleri ve spor takımları olan, İngiltere’nin en büyük öğrenci birliği binası etkinliklerinden faydalanma imkanı verir.


BLC’de sunulan dil kursları arasında;

  • Genel İngilizce

  • Yoğun İngilizce

  • Kariyer İngilizcesi

  • Akademik dönem İngilizce

  • IELTS, Cambridge sınav hazırlık kursları bulunmaktadır.


Konaklama İmkanları;

Aile Yanı: Bristol Language Centre Dil Okulunda konaklama aile yanlarında odalar tek veya çift kişilik olabilir. İsteğe bağlı olarak evdeki özel banyolu bir oda da sizin için ayarlanabilir.

Apartman dairesi: Öğrencilerle çevrili bir ortamda kalmak isteyenler için ayarlanıyor.


Adres ; 3 potwall Ln, Bristoll BS1 6NB İngiltere


 


 

YAPILAN YORUMLAR (0)