• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Brighton Language College
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Brighton Language College


Sahil kenarında bir şehirde emsallerine göre ekonomik butik bir okul olan Brighton Language College'de okumanın ayrıcalığını yaşamak için bizimle iletişime geçin. 


1997 yılında kurulmuş olan BLC, Brighton’ın tam kalbinde, sahile 5 dk yürüme mesafesinde konumlanmış tek şubesi olan butik bir okuldur. Oldukça modern dizayn edilmiş bu okulda General English, Business English, IELTS, Cambridge FCE, One-to-One English alanlarında 37 sınıflık kapasitesi ile hizmet vermektdir. Ayrıca British Council ve EnglishUK tarafından akreditedir.

Okulun sunduğu sosyal aktivitelere katılabilir ve dilinizi geliştirebilirsiniz. Birçok milletten öğrenci kabul eden bu okulda, sıralamaya bakıldığında ilk 5 millet Tayland, Almanya, İspanya, Türkiye ve İsviçre'dir. Türk öğrencilerin bu okulu tercih etme oranı ise %7 şeklindedir. Emsallerine göre ekonomik bir okul olduğunu söyleyebiliriz.

                 
İngilizce dersleri yogun aktivitelerin programlarının yanı sıra yarım ve tam gün gezilerle zenginleştirilmektedir. Brighton Language College, şehir merkezinde yer almaktadır, okul Royal Pavillion'a bakar ve Brighton İskelesi'ne 2 dakika uzaklıktadır. Kapsamlı hizmetleri, sınıf içi ve dışı tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Varışınızdan ve transferinizden Brighton Language College ile kaldığınız süre boyunca size destek ve bilgi sağlamak için doğru konaklama seçeneklerini bulmakta yardımcı olur. Akademik standartlar ve kursları ile en iyi deneyimi yaşamanızı sağlar. Brighton Language College ile çalışmak, gelecekteki hedefiniz için en iyi kaanımları sunar.

YAPILAN YORUMLAR (0)