• Yurtdışı Dil Eğitimi

  • 0212 909 20 50 - 0216 450 25 25
  • Pzt - Cumt 9:00 - 18:30
  • bilgi@edufix.com.tr
Anglo Continental Dil Okulu
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç

Anglo Continental Dil Okulu


Dünyanın önde gelen İngilizce dil okullu olan Anglo Continental Dil Okulu'nda Edufix Eğitim Danışmanlığının uygun seçenekli fiyatları ile dil öğrenin.

Dil eğitimi alacaksınız ihtiyacınıza tam anlamı ile cevap verebilecek, köklü kuruluşa sahip, dünyaca bilinen ayrıca başka okullarda olmayan bir çok eğitim programının yanı sıra çok çeşitli aktivite ve gezi programları da sunan bir okulda dil öğrenmeye ne dersiniz ? Okul seçim noktanızda size kolaylık sağlasın ve fikir olsun diye bu içeriği okumalısınız. Gelin bakalım Anglo Continental Dil Okulu nerde bulunmakta, avantajları ne, bu okulda hangi kurslar verilmektedir, neden bu okulu saçmelisiniz ? Konaklama imkanları nelerdir ?

 

Anglo Continental Dil Okulu Nerde - Konumunun Avantajları Nelerdir ?

İngiltere’nin en popüler tatil merkezlerinden birisi olan Bournemouth’da bulunan Anglo Continental, şehrin merkezine ve plaja yürüme mesafesindedir. Okul butik yapısıyla hem Bournemouth'un en büyük dil okuludur hem de İngiltere'nin en iyi dil okullarından biridir. Bournemouth'da World Heritage Jurassic kıyı şeridi, dünyanın en büyük doğal limanlarından biri olan Poole Harbour ve muhteşem New Forest National Park ile tarihi Kraliyet avlanma alanı dahil çarpıcı güzellikler ile iç içe olacaksınız. Diğer gezilip görülmesi gereken yerler arasında, Stonehenge antik alanı, ünlü Winchester ve Salisbury katedralleri, Isle of Wight, Purbeck adaları vardır ve ayrıca, Weymouth ve Portland’da yer alan 2012 Olimpiyatları Yelken Yarış Rotası bulunmaktadır. Bournemouth Eski Roma şehri Bath ve Üniversite Şehri Oxford da çok yakın bir mesafede bulunmaktadır.


 

Neden Anglo Continental Dil Okulu ?

Ana binasında 70 sınıf bulunan okulda öğrenciler için, 170 sandalyeli bir projeksiyon odası, çeşitli film gösterimleri yapılan video odaları, bilgisayar odası, kütüphane ve bireysel çalışma odası bulunuyor. Anglo Continental, English UK ve Business English UK'in bir üyesi olarak British Council ve resmi Öğretmen Eğitim ve Sınav Merkezi tarafından yetkili hale getirilmiştir. Okul çocuklar için profesyonel sosyal aktiviteleriyle, 15 sınıflı farklı bir kampüste eğitim veriyor, konaklama kampüs içindeki yurtlarda sağlanıyor. Okul futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları, ısıtmalı yüzme havuzu, spor salonu, video odası, kafeteryası genç öğrencilerin tercih etme sebepleri arasında yer alıyor.

Okul kısa ve uzun dönemli Genel İngilizce Kursları, Akademik Eğitim, özel çalışma ve sınav hazırlık programlarını sunuyor. Okulda öğrencilerin uluslararası tanınmış sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere Cambridge Sınavları (FCE, CAE), TOEFL, TOEIC, IELTS gibi sınava hazırlık kursu da mevcut. Bunun yanında yedi İş ve İş İletişimi, Finans ve Bankacılık, Yönetim ve İnsan Kaynakları, Pazarlama ve Satış, Tıp Uygulamaları, Hukuk Uygulama ve İngilizce Öğretmenleri için kurslar, özel dersler, dokuz Yönetim İngilizcesi kursu, 50 yaş üstü gruplara yönelik kurslar, tatilde İngilizce programı gibi kurslar bulunmaktadır.

 

Anglo Continental Dil Okulu'nda Hangi Kurslar Verilmekte ?

Okul her yaş ve meslekten ögrencilerin ihtiyaçlarina cevap vermek amacıyla geniş kapsamda ve değişik uzmanlık alanlarında İngilizce dil kursları düzenlemektedir.

-Genel İngilizce Kursları

-Sınav Hazırlık Kursları: IELTS, TOEFL, Cambridge (FCE, CAE)

-Akademik Hazırlık Kursu

-Profesyoneller için İngilizce Kursları: Teacher Training, Executive English, Business, Finance and Banking, Management, Sales and Marketing, Medical, Legal, Aviation, Engineering, Health and Safety, Hospitality and Tourism, Maritime, Air Force, One-to-One
 

Konaklama

Öğrenciler aile yanında konaklama olanağına sahiptirler. Konaklama yarım pansiyon esasına göredir. Standart aile yanı konaklamalarda odalar tek kişiliktir. Banyo ve tuvaletler ortak kullanılmaktadır.

Eğitim alacağınız yurt dışı dil okuluna karar vermeden bir kez de eğitim uzmanlarımız ile danışının.

YAPILAN YORUMLAR (0)